Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Jauki šviesa – tai išskirtinio dizaino šviestuvai, padėsiantys sukurti ar atnaujinti ne tik Jūsų namų interjerą, bet ir verslo aplinką. Galime padėti išpildyti įvairiausius sprendimus Jūsų biure, kavinėje, viešbutyje, parduotuvėje ar bet kuriame kitame versle. Kadangi esame tiesioginiai vežėjai, šviestuvus galime užsakyti itin dideliais kiekiais. Užsiimame ir didmenine prekyba.

Galime pasiūlyti nuo klasikinių iki modernių taupiųjų LED šviestuvų modelių. Jūsų pasirinktam šviestuvui visada parinksime tinkamiausią lemputę. Tiekiame ir atsargines dalis. 

Atvykite į mūsų saloną Gariūnų Verslo Parke (Gariūnų g.70), kur rasite didžiausią mūsų siūlomą asortimentą. Arba apsipirkite internetinėje parduotuvėje www.jaukusapsvietimas.lt, kurios asortimentas nuolat pildomas. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis! Padėsime išsirinkti šviestuvus labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Jauki šviesa – tai laiko patikrintas jaukumas Jums!

 

Reikvizitai:
Zita Jančauskienė
Kodas: 431459 A/K 46112230534
Adresas: Gariūnų g. 70, Vilnius
A.s. Nr. LT607300010071025189
Banko pavadinimas „Swedbank“, AB
Individualios veiklos pažymos nr.: 431459

Daugiau informacijos: 
Telefonas: +370 618 81041
El. paštas: INFO@JAUKUSAPSVIETIMAS.LT

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su jaukusapsvietimas.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.