Jūsų prekių krepšelis tuščias

Lauko šviestuvai

0 prekės
Rodyti: 15 25 50 75 100
Rūšiuoti pagal:

Turite klausimų dėl mūsų asortimento? Skambinkite:

+370 618 81041

arba parašykite mumis per Facebook

lauko šviestuvai Lauko šviestuvai: kaip sukurti nuostabias kompozicijas savo kieme ar sode?

Visi norime gyventi kuo gražesnėje bei jaukesnėje aplinkoje. Tai padaryti galime įvairiais būdais, tačiau bene vienas geriausių – tiesiog imti ir sukurti gražią aplinką. Klausiate kur ir kaip? Tiesiog pradėkite nuo kiemo ar sodo. Yra daug priemonių, kurių dėka galite pasiekti šį tikslą. Viena iš jų – lauko šviestuvai. Kaip kurti nuostabias kompozicijas savo kieme ar sode naudojant šiuos šviestuvus? Tai aptarsime jau netrukus.

Bene vienas lengviausių bei greičiausių pasirinkimų, kaip sukurti puikią kompoziciją naudojant lauko šviestuvus, yra toks: įsigyti ne mažiau kaip 3 ar 4 lauko šviestuvus ir juos nedideliais atstumais įsmeikite į gėlyną. Pastarasis, papuoštas lauko šviestuvais, dienos metu atrodys kur kas dekoratyviau, o sutemus jums priklausančių aplinką papuošti iš tiesų pasakiškas vaizdas – vargu, ar vasaros metu gali būti kas nors gražiau nei apsišviesti įvairiaspalviai gėlių žiedai.

Įspūdingai jūsų kieme ar sode atrodys ir kompozicijos, skurtos iš lauko šviestuvų bei akmenų. Norite būtent tokios puošmenos savo valdose?  Pirmiausia teks šiek tiek pasidarbuoti – t.y., iš įvairių formų bei spalvų dekoratyvinių (kai kuriais atvejais tiks ir įprasti), sukurti tam tikrą pagrindą (vingiuotą takelį, aukštą įmantrią figūrą ir pan.), o po to – savo pačių pagamint meno kūrinį papuošti lauko šviestuvais. Sakote, nesugebėsite sumeistrauti tokio pagrindo? Tokiu atveju galite šiek tiek pagudrauti – įsigykite jau pagamintą akmeninę lauko  puošmeną (pastarosios būna pačių įvairiausių formų bei modelių) ir ją pašvieskite būtent šiais šviestuvais.

Na,  o pabaigai belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei norite, kad vaizdas jūsų kieme ar sode būtų iš tiesų dekoratyvus bei  įspūdingas, verta naudoti kuo daugiau lauko šviestuvų – neapsiribokite vos keliais,  bus puiku, jei jų bus bent keliolika, dar geriau – jei kelios dešimtys. Ko gero, jau supratote svarbiausią principą, kuo šių šviestuvų bus daugiau, tuo vaizdas bus gražesnis. Norite, kad jie kainuotų pigiau? Atminkite, kad parduodami šie šviestuvai internetu. Tai – galimybė jų įsigyti už mažesnę pinigų sumą. 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su jaukusapsvietimas.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.