Jūsų prekių krepšelis tuščias

Sieniniai šviestuvai

8 prekės
Rodyti: 15 25 50 75 100
Rūšiuoti pagal:

Turite klausimų dėl mūsų asortimento? Skambinkite:

+370 618 81041

arba parašykite mumis per Facebook

Sieniniai šviestuvai: viskas apie spalvas

Kaip rodo pardavimų statistika, sieniniai šviestuvai yra vieni labiausiai perkamų šviestuvų.  Maža to, būtent šios rūšies šviestuvai  sudaro  ne tik vieną didžiausių paklausų, bet ir pasiūlų. Tai reiškia, kad esant itin didelei pasiūlai, šiuos šviestuvus galime rinktis pagal ypač įvairius kriterijus, ir nepaisant to, kiek daug jų kelsite, vistiek rasite sau tinkančią prekę. Vienas iš kriterijų,  pagal kurį yra dažnai yra renkamasi prekė, tai – spalva. Ne išimtis ir sieniniai šviestuvai: renkantis tokią prekę, nemažas dėmesys yra skiriama spalvai. O ką verta apie jas žinoti?

Norite iš tiesų  puikaus vaizdo savo namuose ar bet kurios kitos paskirties patalpoje? Tokiu atveju vertėtų laikytis auksinės taisyklės: jei sienos pagrindas yra šviesios spalvos, puikiai tiks tamsios spalvos sieniniai šviestuvai ir atvirkščiai – jei siena yra šviesios spalvos, rinkitės tamsių spalvų  šviestuvus. Kita vertus, jei siekiate visiškos spalvinės harmonijos, ant sienos kabinami šviestuvai turėtų tokios  pat spalvos ar keliais tonais tamsesni.

Ypač populiarūs yra kelių spalvų sieniniai šviestuvai. Jei norite, kad viskas idealiai derėtų, rinkitės tik tokių spalvų sieninius šviestuvus, kurių spalvas galite rasti  interjere.

Vis dėlto, reikia akcentuoti ir tai, kad tam tikrais atvejais sieninis šviestuvas gali tapti ir puikia, iš interjero išsiskiriančia detale. Kaip tai užtikrinti? O viskas yra kur kas paprasčiau, nei galite pagalvoti – tiesiog išsirinkite tokios spalvos sieninį šviestuvą, kurios nėra interjero. Toks šviestuvas taps tikru kambario bet kurios kitos patalpos akcentu.

Na, o baigiant šį tekstą – dar šiek tiek informacijos. Sieniniai šviestuvai internetu taip pat sudaro nemažą  asortimentą, todėl, jei užsukę į įprastą parduotuvę ar saloną likote šiek tiek nusivylę, nes neradote jums patinkančios spalvos šviestuvo, nepraleiskite progos pasidomėti, kokie šviestuvai parduodami internetinėje erdvėje. 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su jaukusapsvietimas.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.