Jūsų prekių krepšelis tuščias

Lemputės

0 prekės
Rodyti: 15 25 50 75 100
Rūšiuoti pagal:

Turite klausimų dėl mūsų asortimento? Skambinkite:

+370 618 81041

arba parašykite mumis per Facebook

LemputėsLemputės: kodėl verta rinktis naujos karto produktus?

Šiuolaikinės lemputės gerokai skiriasi nuo tų, kurias buvome įpratę naudoti anksčiau. Ir  nors netrūksta žmonių, kurie prireikus lempučių, perka tas, kurias ir anksčiau pirko, reikia akcentuoti, kad nederėtų baimintis naujovių, kadangi tokie naujos kartos produktai turi nemažai privalumų. Būtent dėl jų ir verta rinktis šias lemputes. Kokie tie privalumai?

Draugiškos aplinkai

Vis dažniau ir dažniau išgirstame apie tai, kaip svarbu saugoti bei  tausoti aplinką. Yra daug būdų, kaip tai padaryti. Norite paties paprasčiausio? Tokiu atveju pasirinkite teisingus, t.y., aplinkai draugiškus produktus. Tokios ir yra naujos kartos lemputės.

Ilgai tarnauja

Dar viena priežastis, kodėl įprastas lemputes vertėtų išmanyti į naujos kartos lemputes, yra ta, kad pastarosios tarnauja ilgiau. Kiekvienas produktas, kuris tarnauja ilgiau už savo pirmtaką, pirkėjui yra naudingas dėl dviejų dalykų; taupo laiką bei pinigus. Tiek laiko, tiek pinigų sutaupyti padės ir naujos kartos lemputės.

Tinka įvairių tipų šviestuvams

Kai kurie žmonės yra linkę manyti, kad naujos kartos lemputės tinka tik tam tikro tipo šviestuvams. Nieko panašaus – pasirodo, naujos kartos lemputės bei įvairių tipų šviestuvai yra suderinami. Domina šviestuvai internetu? Parduodamiems internetinėje erdvėje, taip pat tinka naujos kartos lemputės.

Kaip matyti, naujos kartos lemputės yra tikrų tikriausias atradimas: taupo jūsų laiką bei pinigus, ilgai tarnauja, o taip pat – draugiškos palinkai bei tinka įvairių tipų šviestuvams. 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su jaukusapsvietimas.lt privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką.