+370 618 81041
info [eta] jaukusapsvietimas.lt
Lubiniai šviestuvai

Lubiniai šviestuvai

Lubiniai šviestuvaiLubiniai šviestuvai: nuo ko priklauso kaina?

Planuojate pirkti naują lubinį šviestuvą? Tokiu atveju pravers žinoti, kokie yra veiksniai, nuo kurių priklauso, kiek kainuoja lubiniai šviestuvai.

Medžiagų kokybė

Šiandien, kai šviestuvų industrija gali pasiūlyti tiek daug, svarbu akcentuoti, pastarieji yra gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų. Ypač svarbu tai, kad vieniems šviestuvam gaminti gali būti naudojamos labiau kokybiškos medžiagos, tuo tarpu kiti šviestuvai  gaminami  iš mažiau kokybiškų medžiagų. Būtent medžiagų, iš kurių pagamintas šviestuvas, kokybė, yra viena rodiklių, lemiančių, kokia bus galutinė šviestuvo kaina. Kuo kokybiškesnės medžiagos yra naudojamos, tuo daugiau teks mokėti už šviestuvą.

Dydis

Svarbus yra iš šviestuvo dydis: kuo gaminys didesnis, tuo brangesnis.  Taip yra todėl, kad norint pagaminti didelį šviestuvą tenka ir medžiagų daugiau sunaudoti, ir laiko daugiau sugaišti.

Įmantrumas

Dar vienas svarbus rodiklis yra įmantrumas. Tik pažvelkite į šviestuvus – pamatysite, kad galite įsigyti ir ypač paprastą, ir ypač įmantrų. Vertėtų nepamiršti, kad tai, kaip įmantriai yra pagamintas šviestuvas, nėra niekaip susiję su kaina. Priešingai, kuo gaminys įmantresnis, tuo  daugiau už jį teks pakloti.  Taip yra dėl vienos paprastos priežasties – norint pagaminti ypač įmantrų šviestuvą reikia kur kas daugiau laiko bei pastangų.

Kaip jau supratote, yra 3 pagrindiniai rodikliai, nuo kurių priklauso, kiek kainuos šviestuvai. Tai – medžiagų kokybė, dydis bei įmantrumas. Būtent dėl šių 3 rodiklių kainos gali būti labai įvairios. Na, o ką daryti tiems, kurie nori, kad lubinis šviestuvas kainuotų kuo mažiau? Šiems žmonės vertėtų prisiminti, kad lubiniai šviestuvai internetu yra vienas iš galimų sprendimo būdų.